? Адамс-М (Мукачево) - Каменеобробка
Skip Navigation Linkswww.adams-m.com.ua > Товари > Каменеобробка
Eibenstock DB160 Алмазна свердлильна установка Eibenstock DB160 

Універсальний інструмент для свердління отворів до 160мм

DB160/DB160JG установка розрахована на буріння бетону, армованого бетону, природного та синтетичного каменю, асфальту, алмазними колонковими бурами з подачею води. Діаметр отворів до 160 мм. Двигун обладнаний редуктором, що дозволяє підібрати оптимальне число оборотів для обраного діаметра.

Eibenstock DB160 JG Алмазна свердлильна установка Eibenstock DB160 JG 

Універсальний інструмент для свердління отворів до 160мм

DB160JG установка розрахована на буріння бетону, армованого бетону, природного та синтетичного каменю, асфальту, алмазними колонковими бурами з подачею води. Діаметр отворів до 160 мм. Двигун обладнаний редуктором, що дозволяє підібрати оптимальне число оборотів для обраного діаметра.

Eibenstock DBE 250 Алмазна свердлильна установка Eibenstock DBE 250 

DBЕ 250 найпотужніша установка алмазного буріння. Механічний редуктор дозволяє підібрати оптимальне число оборотів для свердління отворів діаметром від 52 до 250 мм, в армованому бетоні, природному та штучному камені, асфальті.

Eibenstock STC 700 Каменеріз для будмайданчика STC 700 

Надійна камнерезательная машина, з водяним насосом і стабільної підставкою. Велика поверхня столу. Чудово підходить для професіоналів, а також важких умов роботи при здачі машини в прокат. Всі компоненти розраховані на дуже тривалий термін служби. Ручна подача столу.

Eibenstock STC 900 SK Каменеріз для будмайданчика STC 900 SK 890921

Надійна каменерізальна машина, з водяним насосом і стабільної підставкою. Велика поверхня столу. Чудово підходить для професіоналів, а також важких умов роботи при здачі машини в прокат. Всі компоненти розраховані на дуже тривалий термін служби. Ручна подача столу. Не потребує великого обслуговування. Ремінна передача.

Eibenstock STC 350 ІІ-PRCD Каменерізальна машина STC 350 ІІ-PRCD 

Надійна каменерізальна машина, з водяним насосом і стабільної підставкою. Велика поверхня столу. Чудово підходить для професіоналів, а також важких умов роботи при здачі машини в прокат. Всі компоненти розраховані на дуже тривалий термін служби.

1 2 
? 2011-2021 Адамс-М Розробка сайту - HSG