? Адамс-М (Мукачево) - Спецінтсрументи
Skip Navigation Linkswww.adams-m.com.ua > Товари > Інструмент МАКІТА > Спецінтсрументи
MAKITA PF4000 Особливості:

• Надійний дренажний насос, легко справляється з перекачуванням чистої та брудної води з дрібним сміттям і твердими частинками.
• Допустимий діаметр часток - 25 мм.
• Вбудований захист двигуна від перегріву гарантує стабільну роботу і довгий термін експлуатації.
• Поплавок для автоматичного контролю за рівнем води.
• Зручна рукоятка для перенесення.

MAKITA BMR100
 • Акумуляторне радіо (FM / AM).

 • Автоматичний і ручний пошук радіостанцій.

 • Збереження частот станцій в пам'яті, до 5 станцій в кожному діапазоні.

 • Стерео і моно режими звуку, знімна антена FM.

 • Кольоровий РК дисплей з підсвічуванням.

 • Електронний годинник з функцією будильника, автоматичне відключення радіо по закінченню заданого часу.

 • Працює від акумуляторів Макіта Li-Ion / Ni-MH / Ni-Cd, напругою 9,6 / 12 / 14,4 / 18/24 В або від адаптера змінного струму

 • Протиударне покриття, роз'єм для навушників

 • Збереження в пам'яті радіо обраних настоянок при відключенні основних джерел живлення.

 • Не є зарядним пристроєм для акумуляторів Макіта.

 • Поставляється без акумулятора.

MAKITA PF4001 Особливості:

• Надійний дренажний насос, використовується для відкачування чистої води з резервуарів, підвальних приміщень, штучних водойм або басейнів.
• Легко справляється з перекачуванням чистою і злегка забрудненої води з дрібним сміттям і твердими частинками (допустимий діаметр частинок - 8 мм).
• Легкий корпус з нержавіючої сталі.
• Вбудований захист двигуна від перегріву гарантує стабільну роботу і довгий термін експлуатації.
Поплавок для автоматичного контролю за рівнем води.
• Зручна рукоятка для транспортування.

MAKITA TM3000C Особливості:

Макіта TM3000 - універсальний інструмент нового покоління, заснований на принципі роботи осциляційного приводу. Ця новинка 2012 року по праву називається мультитулов, так як замінює собою відразу кілька інструментів. Залежно від використовуваної насадки з TM3000 Ви зможете легко і точно різати під різним кутом, вирізати отвори, розпилювати невеликі заготовки, шліфувати, полірувати, а також зачищати різні поверхні.
Потужність і пристрій мультіінструмент дозволяють працювати з такими матеріалами як пластик, дерево, фанера, бетон, цегла, керамічна плитка, метал, гіпсокартон, пінопласт


MAKITA LD060P

Лазерний далекомір Makita LD 060P відрізняється надійністю, має високі експлуатаційні характеристики і відноситься до «професійному» класу таких приладів. Самі прилади безцінні під час будівельно-монтажних і ремонтних робіт, широко використовуються топографами, інженерами-геодезистами, астрономами і навіть військовими. Загалом - всіма, кому необхідно точно і швидко виміряти відстань від однієї точки, до іншої, на нерівній поверхні або відносно невеликий місцевості.


Серед його головних особливостей варто відзначити невеликі розміри (легко вміщається в долоні, або кишені), а також те, що він здатний швидко проводити розрахунки площі та об'єму, що неймовірно корисно для інженерних робіт. Завдяки цьому він перетворюється на досить багатофункціональний пристрій, яким рулетка ніколи не змогла б стати. Також прилад здатний робити досить складні математичні розрахунки завдяки інтегрованій функції обчислень за формулою Піфагора. Серед його можливостей не останнє місце займає зручний таймер для затримки часу.


Лазерний далекомір Makita LD 060P важить не більше сотні грам. При створенні приладу для корпусу застосовувався спеціальний ударостійкий пластик, що забезпечує також і повну герметизацію, захищаючи начинку приладу від вологи, бруду і всепроникною пилу. Для живлення використовуються прості «пальчикові» лужні батарейки або акумулятори 1,5 В, які можна знайти в будь-якому магазині. Діапазон вимірювання - від 50 сантиметрів до 60 метрів, з імовірною похибкою при вимірюванні в «плюс-мінус» 1,5 мм. Прилад має три точки для початку відліку і здатний розібратися навіть з відстанню, яке складно (або неможливо) виміряти безпосередньо - в цьому випадку користувачеві будуть представлені дані, які були виміряні в непрямому режимі.


Лазерний далекомір має спеціальний трьохрядковий дисплей з функцією підсвічування, що дозволяє використовувати його в темних приміщеннях, і може заносити в пам'ять всі зроблені обчислення і розрахунки - вам не знадобитися блокнот. Застосування в конструкції великих кнопок знижує ймовірність неправильного введення команд і спрощує використання самого приладу, завдяки інтуїтивно зрозумілим підписам. Клас лазера - 2, а довжина хвилі - 635 Нм, що є гарним показником, при співвідношенні «ціна-якість».

MAKITA LD100P

Лазерний далекомір Makita LD 100 P.

Невеликий, компактний і зручний лазерний далекомір для вимірювання відстані, обсягу і площі.

Інформативний великий чотирирядкова дисплей з підсвічуванням.

Різні функції: вимірювання відстані за формулою Піфагора, вимірювання величини кута приміщення, обчислення об'єму та площі, додавання і віднімання вимірювань, функція розмітки.

Багатофункціональна позиційна скоба з датчиком автоматичного визначення відстані.

Запам'ятовування проведених вимірювань і обчислень, сенсор кута нахилу, сенсор освітлення дисплея, таймер затримки часу вимірювання.

Професійний розрахунок.

1 
? 2011-2020 Адамс-М Розробка сайту - HSG