? Адамс-М (Мукачево) - Електропили
Skip Navigation Linkswww.adams-m.com.ua > Товари > Мототехніка > Електропили
SADKO GCS-510E Бензопила SADKO GCS-510E - для тих, кому потрібно ідеальне поєднання потужності і легкості. Це універсальна пилка для широкого спектру робіт. Міцний і досить потужний інструмент для заготівлі лісу, розпилювання колод, обрізання сучків, розчищення чагарнику і т.п.
SADKO GCS-560E Бензопила SADKO GCS-560E є однією з кращих у своєму класі. Висока потужність поряд з малою масою і системою легкого старту роблять бензопилу дуже зручною та ефективною в експлуатації.
SADKO MGCS-500 Бензопила SADKO MGCS-500 - призначена для швидкого і якісного розпилювання деревини. Це збалансована, зручна і проста в обігу ланцюгова пила, відмінна модель для домашнього використання.
SADKO ECS-2000 Ланцюгова пила SADKO ESC 2000 має ряд особливостей, які роблять її використання комфортним і безпечним. Доступна ціна, простота в експлуатації і обслуговуванні - найкраще цим критеріям відповідає дана модель.
SADKO ECS-2400 Ланцюгова електропила з подовжнім розташуванням двигуна SADKO ESC 2400 - незамінний інструмент для безлічі різних видів робіт. За потужності і продуктивності вона порівнянна з моделями, призначеними для професійної роботи.
SADKO ECS-2400S Модель SADKO ECS 2400S - легка, зручна і дуже потужна електропила для будівництва, ремонтних і теслярських робіт, заготівлі дров.
1 2 
? 2011-2020 Адамс-М Розробка сайту - HSG