? Адамс-М (Мукачево) - Генератори
Skip Navigation Linkswww.adams-m.com.ua > Товари > Мототехніка > Генератори
SADKO GPS-800 Легка портативна електростанція Sadko GPS 800, володіє низьким рівнем шуму. Вона забезпечує досить тривалу автономну роботу і економічно витрачає паливо. Бензиновий генератор SADKO GPS 800 - чудовий вибір для туристичних цілей.
SADKO GPS-950
 Sadko GPS 950 - генератор малої потужності, легкий і зручний, незамінний при виїзді на природу, кемпінгу, подорожі, риболовлі і т.д.
SADKO GPS-1250 Компактна міні електростанція Sadko GPS 1250 підійде для нескладних робіт з споживачами малої потужності. Завдяки легкій вазі і невеликим габаритам її зручно транспортувати при виїздах на природу або подорожах.
SADKO GPS-2200
 Практичний і якісний бензогенератор SADKO GPS-2200 стане надійним рішенням проблем з відсутністю електрики і забезпечить безвідмовну роботу на багато років.
SADKO GPS-3000 Бензинові генератори SADKO GPS 3000 готові виробляти електроенергію в будь-яких ситуаціях і для будь-яких цілей, вони являє собою відмінне рішення проблеми якісного автономного енергопостачання.
SADKO GPS-3000E Генератор SADKO GPS 3000Е - відмінне рішення проблем при відключенні основного електроживлення або при його відсутності. Це особливо надійний і зручний в обігу бензиновий генератор струму, що забезпечує якісне енергопостачання. Ідеально підходить для використання в якості резервного джерела електроживлення в приватному будинку, майстерні, в саду, на будівництві і т.д.
1 2 
? 2011-2020 Адамс-М Розробка сайту - HSG