? Адамс-М (Мукачево) - Культиватори
Skip Navigation Linkswww.adams-m.com.ua > Товари > Мототехніка > Культиватори
SADKO Т-380 B&S Iдеальне рішення для теплиць і невеликих городів - культиватор SADKO Т380. Цей малогабаритний агрегат дуже зручний своєю мобільністю. Культивуйте із задоволенням разом з SADKO Т380 B & S.
SADKO T-500 B&S Використовуючи культиватор SADKO Т500 B & S, ви економите свій час і зусилля. Простий в управлінні, зручний в експлуатації, економічний і надійний, він по праву утримує лідируючі позиції серед аналогічних інструментів свого класу.
SADKO T-500
 Мотокультиватор SADKO T-500 відноситься до агрегатів середнього класу, модель комплектується бензиновим двигуном, потужністю в 5,5 кінських сил, тому культиватор добре справляється з культивацією і пропашкой легких і середніх грунтів. При цьому, доцільно використовувати його для обробки земельних ділянок, розміром 15 - 20 соток.

Конструкція, дизайн і складові частини Т-500 ретельно продумані і виконані якісно, ​​розраховані на зручність в користуванні. Приміром, основний елемент управління культиватором - кермо (рукоятка) має можливість регулюватися як по висоті, так і по куту нахилу, а також складатися. На культиваторі встановлені транспортувальні колеса. Все це говорить про простий і зручній роботі з агрегатом, його переміщенні або зберіганні.
SADKO T-600 САДКО Т 600 - мотокультиватор середнього класу, оснащений потужним двигуном - 6,5 к.с., завдяки чому може обробляти будь-які типи грунтів, працювати на досить великих земельних ділянках розміром до 40 соток.
SADKO M-400 Самохідний культиватор SADKO М400 - для тих, хто вміє працювати. Висока продуктивність і легкість управління цього потужного агрегату дозволить без особливих зусиль обробити значні площі.
SADKO M-500
 Ваш надійний помічник на великих територіях - мотоблок SADKO М500. Це потужний багатофункціональний агрегат. Пара додаткових коліс і переднє транспортувальне колесо роблять цю модель більш зручною у використанні.
1 2 
? 2011-2020 Адамс-М Розробка сайту - HSG