? Адамс-М (Мукачево) - Мотопомпи
Skip Navigation Linkswww.adams-m.com.ua > Товари > Мототехніка > Мотопомпи
SADKO ПГП-34 Мотопомпа SADKO GWP 34 - компактний і дуже легкий бензиновий насос з 2-тактний двигуном. Невелика вага і малі розміри роблять його неймовірно корисним «дачним» помічником, дуже зручним у застосуванні на невеликих ділянках, коли потрібно полити рослини або перекачати воду. Це дуже надійний насос, один з кращих у своєму класі. Він стабільно працює навіть при тривалому безперервному використанні.
SADKO ПГП-40 Мотопомпа SADKO GWP 40 чудово справляється з перекачуванням води середньої забрудненості, особливо ефективно проявила себе при поливі садів. Її продуктивність складає 317 л / хв, і це при вазі всього 8,5 кг, що без сумніву оцінять багато садівників і власники невеликих заміських ділянок.
SADKO HPWP-34 Бензиновий насос SADKO HPWP 34 призначений для ефективного поливу садів. Він являє собою портативний плунжерний насос з одноциліндровим 2-тактний двигуном. Відмінно підходить для зрошення полів і обприскування зелених насаджень у садівництві та сільському господарстві, для використання будинку і в саду, незамінний в польових умовах, і в умовах, коли доступ до електромереж неможливий.
SADKO WP-40
 Бензиновий насос SADKO WP 40 ідеально підходить для зрошення полів і поливу рослин. Він зручний і економічний. Дана модель дозволяє перекачувати забруднену воду з попаданням частинок 8 мм, без найменшого збитку для агрегату.
SADKO WP-50 Мотопомпа WP 50 - одна з найбільш популярних моделей бензинових насосів завдяки оптимальному співвідношенню потужності, продуктивності, ціни, якості та надійності. Висока продуктивність мотопомпи - 500 л / хв дозволяє використовувати її в самих різних сільськогосподарських цілях - від зрошення полів до осушення водойм. Потужний мотор створює сильний напір і піднімає воду на велику висоту і дозволяє поливати великі ділянки.
SADKO WP-50P
 Мотопомпа високого тиску SADKO WP 50P широко застосовується для зрошення або перекачування води тоді, коли потрібна велика висота підйому або високий тиск. Призначена для роботи з чистою або середньо брудною водою з частками не більше 8 мм.
1 2 
? 2011-2020 Адамс-М Розробка сайту - HSG