? Адамс-М (Мукачево) - Мотокоси
Skip Navigation Linkswww.adams-m.com.ua > Товари > Мототехніка > Мотокоси
SADKO GTR 320 Мотокоса SADKO GTR 320 - справжній професіонал в скошуванні. Вона здатна впорається з будь-травою. Зручний ремінь, потужний мотор і гострі міцні ножі - основні характеристики цієї моделі.
SADKO GTR 430 Мотокоса, яка справляється не тільки з травою, але і чагарниками - SADKO GTR 430. Їй під силу навіть молоді дерева, а ось рельєф ділянки зовсім не має значення SADKO GTR 430 -. Потужний надійний агрегат з високою продуктивністю.
SADKO GTR 2100 Мотокоса бензинова SADKO GTR-2100, стандартної конструкції, з цільної штангою і U-подібною ручкою зі зручним механізмом регулювання. Бензокоса оснащена 2-ма типами механізмів скошування: волосінню і диском (який складається з 8-ми лопатей). Тому, мотокоса здатна виконувати завдання різного ступеня складності - косіння як звичайної трави, так і жорстких кущів.
SADKO GTR 2200 Особливо великою потужністю володіє мотокоса SADKO GTR-2200 - модель з більш потужним двигуном. 8-лопатевий ніж цієї коси з легкістю справляється з будь найжорсткішою, високою або сухою травою, і навіть молоді кущі та пагони дерев не стануть проблемою.
SADKO GTR 2800 Мотокоса SADKO GTR 2800 стане надійним помічником на будь-якому присадибній ділянці.
SADKO GTR -520
 Мотокоса великої потужності SADKO GTR-520 - модель напівпрофесійного класу, призначена для скошування трави на великих і сильно зарослих ділянках.
1 2 
? 2011-2020 Адамс-М Розробка сайту - HSG